Co-Ed Secrets – USA 194?
Tahle kratičká rarita, movie se stopáží 5:25 minut, bylo na naše stránky zařazeno z jediného důvodu, a to z důvodu značného stáří. Bohužel, přesný rok natočení tohoto snímku se na netu nedá vypátrat a totéž platí o identitě hereček i výrobního štábu. Filmové titulky složené pouze z názvu a ze závěrečného slůvka end nám kýžené informace rovněž neposkytnou.
V případě Co-Ed Secrets nelze mluvit vysloveně o lesbické erotice, protože tu nespatříme nuditu, natož pak jakékoli sexuální kontakty či náznaky. Celý děj se zaměřuje na poutání a další jemné násilí páchané dvojicí žen na ženě třetí, v závěru si dámy své role samosebou vymění, přičemž podoba s dnešním LS femdomem nebude zřejmě čistě náhodná:-)
Scénická hudba trochu připomíná swing a podle zašumělého orchestrálního doprovodu se dá usuzovat, že film bude spíše starší než mladší, čili pravděpodobně snad z konce let čtyřicátých. (Opravdu jen spekulace;-) Zjistit cokoli bližšího o tomto snímku, který rozhodně nevypadá jako dílo amatérů, se nám nezdařilo, snad jediné: na netu je volně ke stažení mimojiné ve formě souboru o velikosti přes 54 MB např. v Prelingerově archivu.
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6] [#7] [#8] Hodnocení: *****
| zpět |